gallery/22.08.14 - 1

Pakalpojumi

gallery/running-512

Apavu, ādas Izstrādājumu remonts

TIP-TOP Remonts piedāvā jebkuras sarežģītības pakāpes apavu, somu, ādas izstrādājumu remontu. Mēs varam pilnībā atrestaurēt Jūsu apavus: nomainīt zoli, nokrāsot purngalus, atjaunot papēžus, pilnībā pārvilkt oderes utt. Darbā izmantojam augstas kvalitātes materiālus un līdzekļus no Francijas - TOPY, Itālijas - Vibram, Svig, kā arī atbalstām vietējos ražotājus - Pil'ot;

Neļaujiet Jūsu iecienītākajiem apaviem bojāt Jūsu imidžu, nozīmīgu situāciju un pasākumu gadījumā, izmantojiet Mūsu 'ātro apavu remontu' bez rindas!

gallery/h

Citi pakalpojumi

TIP-TOP Remonts kā papildus pakalpojumus piedāvā arī durvju tapsēšanu, durvju apvilkšanu, nosiltināšanu ar dermantīnu. Papildus aktīvi darbojamies arī ar mēbeļu, virtuves iekārtu montāžu/ demontāžu, uzstādīšanu, remontu, kā arī ar taburešu, krēslu, pufu pārvilkšanu, batutu, telšu, tentu utt., remontu ar šujmašīnu.
TIP-TOP Remonts, daļa no Jūsu atslēgas dzīves. Piedāvājam atslēgu pievīlēšanas pakalpojumus, sākot ar atslēgu Jūsu paskastītei, mājas ārdurvīm, automašīnai (BEZ ČIPA), beidzot ar slēdzeņu nomaiņu. Esam uzticami materiāliem: ERREBI, SILCA, JMA un ILCO ORION.
gallery/door24-256

Atslēgu pievīlēšana, slēdzeņu nomaiņa